Šikovní pomocníci od Everyday Minerals

Najít kvalitní štětce na líčení může být velký problém, jsou buď umělé, nepříjemné na dotek nebo nic nevydrží. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout ekologičtější alternativou běžně dostupných štětců.

Plochý štětec Flat Top

V dnešním článku Vám ukážeme tři štětce, které jsou jako stvořené pro nanášení tekutých a sypkých produktů jako je make-up, minerální make-up nebo pudr. Jsou to věci, bez kterých z domu nevyjdu a za těch několik let jsem se naučila pár triků, jak si dopomoci k dokonalému líčení. Jedním z nich je právě kvalitní štětec. Začnu štětcem Flat top, který si mě získal nejvíce. Výrobce uvádí, že tento plochý štětec je ideální pro nanášení minerálního make-upu a minerálního pudru. Štětec je 100% veganský a netestovaný na zvířatech. Rukojeť je vyrobena ze 100% obnovitelného bambusu. Syntetické štětiny jsou husté, jemně plyšové a zaručí tak bezchybné krytí s minimálním úbytkem pudru. Celková délka štětce je 10,5 cm a délka štětinek 3 cm. Zamilovala jsem si ho pro několik věcí. První z nich je, že je nádherně hustý a jemný. Díky tomu se s ním dobře líčí. Další věcí, pro kterou ho mám ráda, je jeho krátká rukojeť, která mi vyhovuje. Mám pocit, že je to mnohem jednodušší a rychlejší než s rukojetí delší. Dokonce si říkám, že už jiný ani nechci. Používám ho na tekutý make-up, který perfektně zapracuje do pleti bez šmouh, fleků nebo mapek. Snadno se jím nanese i pudr nebo minerální make-up. Po každém praní štětec vypadá jako nový a je znovu čistý a jemný. Navíc se pere velmi snadno - naneste jemný vlasový šampon na navlhčené štětiny štětce, napěňte a opláchněte pod tekoucí vodou. Uhlaďte štětiny v jednom směru, položte na čistý ručník a nechte přirozeně uschnout. Tento štětec nahradil od ledna 2020 vylepšený Plochý štětec Extraordinary Flat Top

 

Kabuki štětec s krátkou rukojetí Eco Botan

Kabuki štětec s krátkou rukojetí považuji za malé umělecké dílo. Inspirací pro tento neuvěřitelně jemný štětec s bohatými hustými štětinami jsou tradiční japonské štětce, které používali umělci kabuki divadla. Celková délka je 7 cm, délka štětinek 4 cm. Je to nezbytná pomůcka pro vytvoření dokonalého make-upu. Profesionální štětec Kabuki má zaoblený tvar a právě ten umožňuje krouživými pohyby nanést potřebné množství minerálního make-upu. Široká rukojeť skvěle padne do ruky a se štětcem se tak dobře pracuje. Výsledkem bude hladká vrstvička na pleti. Minerální make-up můžete navíc snadno vrstvit. S tímto štětcem efektivně nanesete i kompaktní pudr. Já ho zbožňuju na aplikaci pudru. Stačí pár tahů a líčení dostane matný finiš. Nosím ho v kosmetické taštičce a zachrání situaci vždy, když se můj nos leskne.

Kabuki štětec s dlouhou rukojetí

Kabuki štětec s dlouhou rukojetí je univerzálním pomocníkem, který s Vámi může cestovat a zachránit nejednu situaci. Líbí se mi, že je lehký a příjemný na dotek. Pomůže Vám při nanášení tvářenky, minerálního make-upu či pudru. Prodloužená rukojeť umožní vyšší obratnost při líčení, zaoblená špička nabere pigment a husté štětiny zajistí rovnoměrnost při nanášení minerálního líčidla. Celková délka je 11 cm, délka štětinek 4 cm. Štětec je huňatý a zcela snadno se s ním nalíčíte. Vyhovuje mi na nanášení pudru nebo tvářenky. Kabuki s krátkou rukojetí mi přijde bohatší a o něco vhodnější na minerální make-up. S tímto snadno nanesete pudr a zafixujete líčení.

Tyto tři štětce jsou základní výbavou a nalíčíte se jimi bez problémů a chybičky. Pokud preferujete tekutý make-up, podívejte se na Flat Top štětec. Pokud milujete minerální make-up, myslím si, že kabuki s krátkou rukojetí je na něj úplně skvělý. Pokud chcete nanést pudr, tvářenku, bronzer nebo rozjasňovač, kabuki s dlouhou rukojetí pomůže na jedničku. V dalším článku si řekneme pár tipů na konturování a použití tvářenky s dalšími štětci.

 

100% Vegan Cosmetic
Sustainable. Non-toxic. Cruelty-free.
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR